V Sztafetowy Bieg Przeciwlotników
  • 00
    dni
  • 00
    godzin
  • 00
    minut
  • 00
    sekund


pierwszy dzień V Sztafetowego Biegu Przeciwlotników drugi dzień V Sztafetowego Biegu Przeciwlotników trzeci dzień V Sztafetowego Biegu Przeciwlotników czwarty dzień V Sztafetowego Biegu Przeciwlotników piąty dzień V Sztafetowego Biegu Przeciwlotników

V SZTAFETOWY BIEG PRZECIWLOTNIKÓW  
im. gen. dyw. Stefana ROWECKIEGO „GROTA”

 

 

 

Szczegółowy Opis Trasy

Przybliżone odległości między miejscowościami /km/

Ulice w mijanych miejscowościach na trasie biegu

przybliżony czas / godzina przebiegnięcia

 

 

I DZIEŃ BIEGU (09.10.2017r.)

 

1.     

START: Słońsk  Muzeum Martyrologii
ul. 3-go Lutego 54

-

-

12.00 – 12:20

2.     

Słońsk   

3,2

3 Lutego, Słoneczna,

12:20 – 12:40

3.     

Chartów –  Gronów  – Ośno Lubuskie( ul. Gronowska, Wodna, Okrzei, 3 Maja ) –             DW 137 Drogomin – Długoszyn

29,2

DW 137

12:40 – 15:00

4.     

Sulęcin

1,0

ul. Tadeusza Kościuszki, Pineckiego,

15:00 – 15:10

5.     

Meta: Sulęcin Plac Czarneckiego

-

-

15:10

II DZIEŃ BIEGU (10.10.2017r.)

1.     

START: Sulęcin Plac Czarneckiego

 

 

9.00- 09:15

2.     

Sulęcin

1,6

Plac Czarneckiego, Kilińskiego, J. Paska, Paderewskiego, Konopnickiej, Poznańska, DW 137

9.15- 12:25

3.     

Wędrzyn – Trzemeszno Lubuskie – Wielowieś – Żarzyn – Boryszyn –  Staropole – Lubrza            – Ługów

40,6

-

9.25- 13:30

4.     

Świebodzin

3,2

Ul. Łęgowska, Gen. Świerczewskiego, Żymierskiego, Wałowa. 30 Stycznia, Rynkowa, Kilińskiego, Zamkowa, Łąki Zamkowe, Studencka

13:30 – 13:50

5.     

Meta: Świebodzin Park Chopina Pomnik

-

 

-

 

13:50– 14:10

 

III DZIEŃ BIEGU (11.10.2017r.)

 

1. 

START: Świebodzin Park Chopina Pomnik

 

 

8:00 – 8:30

2. 

Świebodzin

2,0

Ul. Słowackiego, Poznańska,  DW 303

8.30 – 8:50

3.  

Lubinicko  – Smardzewo – Babimost

24,0

DW 303

8.50 – 11:20

4.  

Babimost

2,0

Ul. Sulechowska, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kargowsak

11:20-11:35

5.  

Babimost - Pomnik Powstańców Wielkopolskich Plac Powstańców Wielkopolskich

-

-

11.35 -11:50

6.  

Babimost – Kargowska – DW 313 – Leśniki –Liny – Kargowa

12,0

DW 313

11:50 – 13:00

7.  

Kargowa

1,0

DK 32, ul. Sulechowska, Plac  Berwińskiego

13:00 – 13:15

8.  

Meta: Kargowa – Pomnik Powstania Wielkopolskiego

-

-

13:15 – 13:40

 

IV DZIEŃ BIEGU (12.10.2017r.)

 

9. 

START: Kargowa - Pomnik Powstania Wielkopolskiego

-

-

8.00 – 8.20

10.          

Kargowa

2,0

Ul. Marchlewskiego, Dworcowa, Kościuszki, Dolna,

8.20 – 8.40

11.          

Kargowa, Klenica, Swarzynice, Trzebiechów, Radowice, Sadowo, Górzykowo, Cigacice, Górki Małe, Laskowo, Pomorsko, Brody, Czerwieńsk, Ul. Składowa 10

46,0

DW 313, DW 278, DW 280, DW 279

8.40 – 13.20

12.          

Meta: Czerwieńsk JW. 1517

-

-

13.20 – 13.40

V DZIEŃ BIEGU (13.10.2017r.)

 

13.          

START: Czerwieńsk JW. 1517

-

-

09.30 – 09.40

14.          

Czerwieńsk

6,4

UL. Składowa, Rynek, Łężycka, Spokojna, DW 279

9:40: – 10.30

15.          

Wysokie – Łężyca- Zielona Góra (rondo Stefana Batorego)

6,7

DW 281, Odrzańska, od ulicy Bocznej – ścieżka rowerowa, rondo Stefana Batorego

10.30 – 11.30

16.          

Zielona Góra

4,0

Ul. Stefana Batorego, Kupiecka, Zamkowa, Przy Gazowni, Plac Powstańców Wielkopolskich, Adama Mickiewicza, Stefana Żeromskiego, Al. Niepodległości, Plac Bohaterów Westerplatte

11.30 - 12.00

17.          

Meta: Zielona Góra, Pomnik Bohaterów II Wojny Światowej

-

-

12.00